Centrum Medyczne Medarmed
Centrum Medyczne Medarmed

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Rejestracja Pacjenta:
tel. (42) 648 42 73
tel.kom. 508 312 452
Rejestracja zabiegów fizjoterapeutycznych:
507 807 870

92-705, Łódź, ul. Hiacyntowa 4
Rejestracja on-line
Rejestracja online rehabilitacja: fizjo@medarmed.pl

Godziny pracy przychodni:

W zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ)
poniedziałek-piątek: 8.00 – 18.00

Poradnia stomatologiczna (NFZ) czynna:
pon. 7.00-18.00
wt. 9.00-18.00
śr. 7.00-18.00
czw. 8.00-18.00
pt. 7.00-16.00
sobota: 7.00 – 13.00

Poradnia Fizjoterapii (NFZ) czynna:
poniedziałek-piątek: 8.00 – 18.00

Poradnie specjalistyczne
poniedziałek-piątek:15.00 – 19.00

Kierownik placówki:
biuro@medarmed.pl, +48 648 46 40

Dojazd
Centrum medyczne „Medarmed-Nowosolna” zlokalizowane jest na obszarze dawnej Nowosolnej. Obecnie rejon ten przynależy do dzielnicy Łódź-Widzew.
 • z centrum Łodzi – linia autobusowa nr 53 i 53 a
 • z dzielnicy Widzew – linia autobusowa nr 91 (ul. Wiączyńska) oraz 54 (ul. Pomorska), do  skrzyżowania Łódź- Nowosolna, następnie 1 przystanek linia nr 53 lub 53 a w kierunku Centrum Łodzi.
 • z Natolina / Lipin – linia autobusowa nr 54 do skrzyżowania Łódź-  Rynek  Nowosolna, następnie 1 przystanek linia nr 53 lub 53 a w kierunku Centrum Łodzi.
 • ze Skoszew – linia autobusowa nr 91 do skrzyżowania rynku Nowosolna, następnie 1 przystanek linia nr 53 i 53 a w kierunku Centrum Łodzi.

 

Formularz kontaktowy

Wszelkie komentarze i sugestie są dla nas bardzo cenne

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Temat

  Treść wiadomości

  W celu weryfikacji formularza przepisz poniższy kod: captcha

  Zapoznałem/am się * - Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  TAK* 1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest MEDARMED-NOWOSOLNA” Centrum Medyczne J. Puzio i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Hiacyntowa 4, 92-705 Łódź zwanym dalej MEDARMED, email: biuro@medarmed.pl, nr telefonu 42 6484273 2. administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: inspektor@info-iod.pl 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. 4. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika, jak również w celach analitycznych i statystycznych (uzasadniony interes administratora). 5. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika, jak również w celach analitycznych i statystycznych (uzasadniony interes administratora). 6. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia usprawiedliwionego sprzeciwu wobec przetwarzania albo cofnięcia zgody. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie. 7. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. 8. Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie dotyczących go danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. *
  TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDARMED-NOWOSOLNA CENTRUM MEDYCZNE J. PUZIO I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Łodzi przy ulicy Hiacyntowej 4, moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu realizowanych usług. Dane będą udostępniane innym podmiotom jedynie w przypadku uzasadnionym przepisem prawa.
  TAK Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MEDARMED-NOWOSOLNA CENTRUM MEDYCZNE J. PUZIO I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Łodzi przy ulicy Hiacyntowej 4, treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących MEDARMED-NOWOSOLNA CENTRUM MEDYCZNE J. PUZIO I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Łodzi przy ulicy Hiacyntowej 4. *